< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Ventavā notiks piektais pavasara gadatirgus

Vārves pagasta Ventavā 18. maijā plkst. 12 sāksies vērienīgs pavasara gadatirgus, kurā iekļauta arī kultūras un sporta programma. Atklāšanas koncertā uzstāsies Vārves pagasta deju kolektīvi. Kapela “Pēterpoga” mācīs dančus, varēs vērot bruņinieku cīņas, noskatīties amatierteātra “Vārava” izrādi “Laulību treniņu aģentūra,” piedalīties izsolē. Būs iespēja apgūt senos amatus, apskatīt trušus, izmēģināt pārvietošanos ar koka slēpēm, iesaistīties radošajās darbnīcās un spēlēt spēles. Vakarā kopā ar grupu “Kurzemnieki” notiks balle.

Vārves pavasara gadatirgū savas preces piedāvās vairāk nekā 40 tirgotāju. Varēs iegādāties sieru, kūpinātu gaļu un zivis, konditorejas izstrādājumus, maizi, metāla kalumus, kokgriezumus, rokdarbus, košumkrūmus un stādus, arī šķirnes trušus.