< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Aicina uz sarunu vakaru “Izaugt ģimenē”

Šī gada 16. decembrī plkst. 16.00 gaidīsim potenciālos aizbildņus, adoptētājus un audžuģimenes, kā arī citus interesentus uz pirmo sarunu vakaru “Izaugt ģimenē”, kas notiks Vārves pagasta Sabiedriskajā centrā Skolas ielā 8 Ventavā, Vārves pagastā, Ventspils novadā.
Pasākumā ikvienam būs iespēja kopā ar grupas vadītāju uzzināt vairāk par bērna uzņemšanu ģimenē, kā arī tikties un iepazīt esošas audžuģimenes pieredzi.
Izglītojošos pasākumus “Izaugt ģimenē” organizē Sociālo pakalpojumu aģentūras Kurzemes reģiona ģimeņu atbalsta centrs “Liepāja” projekta “Kurzeme visiem” ietvaros un ir plānoti vismaz divi pasākumi katrā Kurzemes reģiona pašvaldībā.

Iepriekšēja pieteikšanās: 26011395 (Ineta)
Uz tikšanos!