< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Noslēdzies projekts “Zūras – bērniem un jauniešiem!”

Ir noslēdzies projekts “Zūras – bērniem un jauniešiem!” Nr. 20-08-AL17-A019.2203-000009, kā mērķis bija radīt Ventspils novada Vārves pagasta Zūru ciema iedzīvotājiem un to viesiem, jo īpaši bērniem un jauniešiem, saturīga brīvā laika pavadīšanas iespējas, sportojot vai atpūšoties svaigā gaisā, ierīkojot strītbola – basketbola laukumu Zūru ciema “Robežniekos” un bērnu rotaļu laukumu Zūru ciema “Zūru ūdenstorņi”, tādejādi nodrošinot vides sakārtošanu un pieejamības uzlabošanu visām vecuma un sociālajām grupām – sākot no bērniem līdz pat senioriem, kas labprāt pavadīs brīvo laiku drošā, sakārtotā un estētiskā vidē.

Būvdarbus objektā SIA “A-J Energobūve” par kopējo summu 61 715,77 eiro ar PVN. Būvuzraudzības pakalpojumus sniedza SIA “BŪUZ” par kopējo summu 3423,09 eiro ar PVN. Kopējās projekta izmaksas sastāda 65 138,86 eiro, no kurām 27 000,00 eiro līdzfinansē ELFLA, bet 38 138,86 eiro ir Ventspils novada pašvaldības finansējums.