< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Par valsts nozīmes ūdensnotekas atjaunošanu

Par valsts nozīmes ūdensnotekas atjaunošanu

2022-08-08, 12.50

            Valsts SIA “Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi” Kurzemes reģiona meliorācijas nodaļa dara zināmu, ka Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) programmas ietvaros rasts finansējums valsts nozīmes ūdensnotekas Stradze, meliorācijas kadastra numurs 358134:01, pik.00/00 – 59/58,  atjaunošanai Užavas un Vārves pagastā, Ventspils novadā.

            Būvobjektam izstrādāts būvprojekts, 02.08.2022 noticis iepirkums būvdarbiem un plānots iepirkums būvuzraudzībai. Reālais būvdarbu uzsākšanas termiņš ir šī gada oktobris. Ūdensnotekas atjaunošanas būvdarbos tehnika pārvietosies un izraktā grunts tiks  izlīdzināta ūdensnotekas ekspluatācijas aizsargjoslā, kas lauksaimniecības zemēs noteikta 10 m attālumā  no ūdensnotekas krotes.

            Pašlaik daļā no ūdensnotekai piegulošām teritorijām sākta labības novākšana, intensīvi tiek gatavota augsne rudens sējai. Lūdzam neveikt graudaugu sēju ūdensnotekas ekspluatācijas aizsargjoslās, lai būtu iespējams veikt plānotos ūdensnoteku atjaunošanas darbus.  Būvprojektu izstrādes laikā, 2022. gada sākumā ūdensnotekai piegulošo zemju īpašniekiem tika nosūtīts informatīvs paziņojums par plānotajiem atjaunošanas būvdarbiem. Meliorācijas nodaļai nav informācijas par iespējamām zemes īpašnieku maiņām un zemju nomniekiem.

          Sīkāku informāciju par augstāk minēto objektu var sniegt Kurzemes  meliorācijas nodaļas Ventspils sektora vadītāja Jolanta Jakupāne, tālr. 28640333, e-pasts: [email protected]

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiptināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm
Privātuma politika