< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Zūru ciemā tiks veikti labiekārtošanas darbi

2020. gada 18. maijā LAD Ziemeļkurzemes reģionālā lauksaimniecības pārvalde ir apstiprinājusi Ventspils novada pašvaldības projektu “Zūras – bērniem un jauniešiem!” Nr. 20-08-AL17-A019.2203-000009, kā mērķis ir radīt Ventspils novada Vārves pagasta Zūru ciema iedzīvotājiem un to viesiem, jo īpaši bērniem un jauniešiem, saturīga brīvā laika pavadīšanas iespējas, sportojot vai atpūšoties svaigā gaisā, ierīkojot strītbola – basketbola laukumu Zūru ciema “Robežniekos” un bērnu rotaļu laukumu Zūru ciema “Zūru ūdenstorņi”, tādejādi nodrošinot vides sakārtošanu un pieejamības uzlabošanu visām vecuma un sociālajām grupām – sākot no bērniem līdz pat senioriem, kas labprāt pavadīs brīvo laiku drošā, sakārtotā un estētiskā vidē.

Rotaļu laukums, ~600 m2, atradīsies vietā, kur reiz bija šķūņi, kas ugunsgrēkā nodega. Uz izlīdzinātās zemes klātnes tiks uzstādītas rotaļu iekārtas, bet blakus tām – soliņi vecāku un senioru ērtībām. Paredzēts ieklāt drošības segumu. Tā kā teritorija atrodas pie brauktuves, bērnu drošībai brauktuves pusē to norobežos ar žogu. Strītbola – basketbola laukumā tiks ieklāts cietais segums, uzstādīts strītbola grozs, soliņi atpūtai, kā arī velosipēdu turētāji.

Ieceres īstenošanai projektam ir apstiprinātas 30 000 eiro attiecināmās izmaksas, no kurām 90 % līdzfinansēs ELFLA.