< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

SAIETU NAMS “MAZĀ VINDA”

Saietu nama “Mazā Vinda” vadītājs – Valdis Šmēliņš
Tālr. 22423514
E-pasts: [email protected]

Adrese: Skolas iela 8, Ventava, Vārves pagasts, Ventspils novads, LV-3623

Vārves pagastā kultūras centri ir bijuši Vārvē, Zūrās un Ventavā. Saskaņā ar novada pašvaldības nolikumu Vārves pagastā ir izveidots saietu nams “Mazā Vinda” (iepriekš pazīstams kā Sabiedriskais centrs). Tas ir domāts, lai dažādu paaudžu Vārves pagasta iedzīvotāji varētu apmeklēt daudzveidīgus pasākumus un atrastu savām interesēm piemērotu nodarbošanos. Ēkā notiek amatiermākslas kolektīvu mēģinājumi, tajā rīko tematiskas tikšanās, telpas var izīrēt arī privātiem pasākumiem. Vārves pagasta saietu namā “Mazā Vinda” vienlaikus var pulcēties 50 cilvēku, tādēļ var organizēt dažāda mēroga aktivitātes.

Nosaukuma “Mazā Vinda” autore ir Vārves pagasta pārvaldes vadītāja Gunita Ansone. Viņa atgādina, ka pirms dažiem gadiem bija iecere uzcelt pagastā kultūras namu. Pagaidām tas nav izdevies, bet, domājot par ēkas būvniecību, tika gudrots arī tās nosaukums, saprotot, ka tas varētu būt Vinda. Senāk šajā latīniskajā vārdā dēvēja Ventu, tādēļ Gunitai un viņas domubiedriem tas šķita piemērots saietu nama apzīmēšanai. Mazā tādēļ, ka Vārves pagasta iedzīvotāji nav atmetuši cerības par savu kultūras namu, bet pagaidām visi laipni aicināti uz saieta namu “Mazā Vinda”!

Vārves pagasta saietu nama aktualitātēm var sekot līdzi “Facebook” lapā: Vārves kultūra


Amatierkolektīvi

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vāruve”
Vadītāja – Zane Kalniņa
Tālr. 26181374

Vārves pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vāruve” ir vienmēr gatavs mesties jaunos izaicinājumos un piedalīties dažādos pasākumos. Kolektīvs dibināts 2015. gadā. Moto – “Kamēr dejo, tikmēr jauns!”. Jau no pirmās dienas viņus vieno dejotprieks un vēlme radīt svētku sajūtu gan sev, gan dalīties tajā ar skatītājiem un citiem dejas mīļotājiem.

Mēģinājumi notiek Vārves pagasta saietu namā “Mazā Vinda” pirmdienās no plkst. 19.30 līdz 21.00 un trešdienās no plkst. 20.00 līdz 22.00.


Sieviešu vokālais ansamblis “Tev līdzās”
Vadītāja – Katrīna Anete Bindere-Čodere
Tālr. 29920427

Sieviešu vokālais ansamblis “Tev līdzās” savu darbību sāka 2019. gada nogalē, pulcējot kopā dalībnieces no Ventavas, Zūrām, Vārves, Užavas un Ventspils. Ansambļa dalībnieces vieno mīlestība pret dziesmu. Dziedot tiek aizmirstas ikdienas rūpes, ļaujot par tām nedomāt arī klausītājiem. Kolektīvs ir atvērts sadarbībai un jauniem izaicinājumiem.

Mēģinājumi notiek Vārves pagasta saietu namā “Mazā Vinda” piektdienās no plkst. 18.00 līdz 20.00.


Amatierteātris “Vārava”
Vadītājs – Valdis Šmēliņš
Tālr. 22423514

Amatierteātris “Vārava” dibināts 2010. gadā. Iestudējumi rādīti daudzos Kurzemes pagastos, Alūksnē, Kokneses novadā, Rīgā un Vācijā Eslingenē. Teātris un skatuve atbrīvo cilvēku no dažādiem kompleksiem un dod pārliecību par savām spējām. Amatierteātris “Vārava”, iestudējot izrādi, vienmēr domā, kā to uztvers un pieņems skatītājs. Pašam kolektīvam pie sirds vairāk ir komēdijas un latviešu dramaturģija.

Mēģinājumi notiek Vārves pagasta saietu namā “Mazā Vinda” otrdienās no plkst. 19.00 līdz 22.00.


Pakalpojumu izcenojumi

Zāle (132 m2) – 7,21 eiro/h bez PVN.

  • Nomājot vienā iestādē divas vai vairākas iznomājamās platības vienlaicīgi, tiek piemērota 11% atlaide.
  • Nomājot telpas bērnu un jauniešu interešu izglītības organizētām nometnēm, tiek piemērota 40% telpu nomas atlaide.
  • Nomājot telpas organizācijām, kurām piešķirts sabiedriskā labuma statuss, vai uzņēmumiem, kuriem piešķirts sociālā uzņēmuma statuss, tiek piemērota 60% atlaide.

No telpu nomas pakalpojumu maksas atbrīvoti:

  • Ventspils novada pašvaldības organizētie pasākumi;
  • Ventspils novada pašvaldības dibinātu budžeta iestāžu organizētie pasākumi, kuri saskaņoti ar attiecīgās iestādes vadītāju;
  • Ventspils novadā reģistrētu sabiedriskā labuma organizāciju rīkotie labdarības un bezpeļņas pasākumi.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm