< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Medicīnas speciālisti pieņems bērnus bez maksas

Medicīnas speciālisti pieņems bērnus bez maksas

2022-11-01, 08.05

Sadarbībā ar Ventspils novada Sociālo dienestu 6. decembrī Ugāles Tirgus laukumā no plkst. 10.00 tiek rīkots “Mobilā bērnu veselības aprūpes centra speciālistu izbraukums”.

Bērnus bez maksas visas dienas garumā pieņems divi speciālisti: gastroenterologs (Gunta Zirnīte) un neirologs (Lolita Budņika).

Pieteikties pie Sociālā dienesta lietvedes Guntas Zepas, tālr. 27802376.

RONALD McDONALD Mobilās veselības aprūpes centra Latvijā misija ir sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem nokļūt pie ģimenēm ar bērniem tuvāk viņu mājām un padarīt pieejamākus medicīniskos pakalpojumus visā Latvijā, īpaši tās attālākajos lauku reģionos, kur medicīnas speciālistu trūkuma, ģimeņu trūcīguma vai citu iemeslu dēļ bērniem ir apgrūtināta iespēja saņemt medicīnisko palīdzību savlaicīgi. Konsultācijas notiek transporta līdzeklī, kas ir 12 metrus garš un speciāli piemērots diagnostisko un profilaktisko medicīnas pakalpojumu sniegšanai.

Vai vecākiem ir jāmaksā par pakalpojumiem?

Bērniem līdz 18 gadiem par izmeklējumiem nav jāmaksā. Tāpat nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Mediķi būtu pateicīgi, ja kāda informācija par bērna veselības stāvokli tomēr būtu pieejama. Tas atvieglotu speciālistu darbu diagnostikā, kā arī ietaupītu izmeklējumu laiku. Un lūdzu, paņemiet līdzi kādu dokumentu, kurā būtu bērna personas kods.

Cik bērnus dienā šāds centrs spēj pieņemt?

Vienā izbraukumā parasti dodas divi ārsti. Darba diena sākas no plkst. 10:00, un viens speciālists var pieņemt 20 bērnus, katram bērnam veltot 15 – 20 minūtes.  Veselības aprūpes centram ir svarīgi, lai katrs bērns saņemtu pilnvērtīgu un kvalitatīvu medicīnas aprūpi, tāpēc ir ļoti būtiski atcerēties, ka ārsti pieņem pēc iepriekšēja pieraksta.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm